Moderator: agressor
|
Re: Prince of Persia: Prodigyvai kaads no cilveekiem var atbildeet.. kamdeelj ubisofts, kaa parasti, pieiet tik aplikatiivi atmosfeerai, kaa tas notika ar assasins creed. izskataas skaisti, aizraujoshi.. bet nez kaadeelj, es to juutu, peec 4 speeleeshanas stundaam speeli sho (persijas princha adventure number 44), ja es nopirkshu, izieshu tikai tamdeelj, ka esmu to nopircis, kaa arii lai paraadiitu paareejiem savus achievementus..
es ceru, ka saprotiet - voice acting (aktieru darbs) ir viens no buutiskaakajiem shaada tipa speelees.. man noskatoties youtube video rodas sajuuta, ka infinity ward ir pacentushies virkne reizhu vairaak voice acting laucinjaa cod4. speelee, kuraa peec buutiibas ir pofig kaa galvenies varonji savaa starpaa sarunaajas, par ko sarunaajas utml.... tachu medieval veel shobaltdien ik pa laikam iekliedzas, kad kontaktteejas pa taalruni - "ya dolzhen perezarjadicja!!!", savaa skaistajaa, nevienam neaizmirstamajaa borat akcentaa... bet re, persijas princis (princis persiks, kaa teica vienas manas draudzenes meita) peec tam, kad ir lecis paar klintiiim, kaavies ar monstrozu pretinieku - runaa ar savu partneri taadaa tonalitaatee, itkaa tikko iegaajis rimi lielveikalaa.. draudzene, kura aciimredzami bezmazvai nomira, ieteerpjot pasauli eedenes kraasaas - pieceljas un atbild persikam - shitas margariins ir ok, bet tas tur ir labaaks, jo cena draudziigaaka.. bljin es saprotu, ka taa ir pasaku speele, nu bet kaut kaadas lietas ir fiziologjiski pashsaprotamas.. piemeeram aizelshanaas, bailes balsii, kaut kaads personiskums dialogos.. vienvaardsakot, intonaaciju mainja, kas padariitu speeli par "shikarnuyu place to bee" ... kad vienreiz ubisoft sapratiis, ka shaadu speelju izstraazhu stadiijaa ir jaaalgo nopietni aktieri, gudri aktieri, talantiigi aktieri, kaa to sen jau dara gta izstraadaataaji un kaa to lieliski izdariija mass efect komanda.... |
|
Re: Prince of Persia: Prodigynu re, skatos šo jauno trailer un gameplay montage video un jūtu, ka 100% jāņem. Vinekārši skaists izpildījums un cerams arī skaisti spēlēsies. T;atad reku divi jauni video:
Being drunk is just like having a really low framerate
|
|
Re: Prince of Persia: Prodigyvēlviens jauns gameplay video:
Viennozīmīgi ņemšu, jo skatos ir viss tas labākais no Sands of time un Two Throne ielikts arī šeit, tik pamainīts grafiskais stils. Being drunk is just like having a really low framerate
|
|
Re: Prince of Persia: ProdigyJaunais gameplay traileris izskatās ļoti karsts, Devi uzvēlējušies pareizo art style, kas to pašu veco gameplay vismaz man padara krietni baudāmāku.
|
|
Re: Prince of Persia: Prodigyhm jā vizuālais tiešām patīk.. spēlei okami arī devi bija izvēlējušies apmēram līdziga tipa grafiku,
|
|
Re: Prince of Persia: ProdigyStorī treileris:
fū, bļa - 5 minūtes garš! |
|
Re: Prince of Persia: Prodigyhirin, iekš hashashina nebija vienkārši tā - apskaties kā apkārtējie kliedza assassino!!! utt utt. tur bija ok un pilsētas skaņas bija mega, bet nu par princi es neko labu nevaru teikt. du not laik un viss
aiztiec sevi vietās || celuju,
|
|
Re: Prince of Persia: ProdigyBacktracking, backtracking, praktiski tas ka snogalina jebkuru spēli prēkš manim. Pat ja nedaudz ir, tas uzreiz uzdzen nepatiku.
|
|
Re: Prince of Persia: ProdigyLūk šitais būs jānotestē, jo biju liels PoP: Sands of Time triloģijas fans. Atceros, ka vēl tad, kad nebija man Xbox, izgāju PoP uz PC, un tad saskumu, kad Ubisofts izpļāpājās par nākamo PoP, kas būs tikai uz Xbox. Bet tagad saskumis gan es vairs neesmu...
![]() |
|
Re: Prince of Persia: ProdigyShai spelei ir savi - un savi + tas ir atshkirigs gaumee
![]() piemeram 1. tur nevar nomrit 2.tu tur skraidi ka mauglis pa griestiem pac neesmu mejginas, bet pec citu saciitaa, nezinu vai veerts pirkt ![]() |
|
Re: Prince of Persia: ProdigyPaspēlēju pāris dienas:
1) Spēle ir radīta darba dienām, atnāc ieslēdz vakarā, uzrauj 1-2h, nedomā un spaidi pogas un priecājies par skaisto izpildījumu 2) Story? Laikam nav tāda (ja vien par Story var uzskatīt, ka atmodinam ļauno, un tagad vācam lokācijas, lai uzveiktu ļauno) 3) Gameplay, kamēr vien neaiziet līdz tupajam (garlaicīgajam?) kaušanās mehānismam, tikmēr +- ok fun factors. Lēkāt ķerties (pretēji gravitācijas likumiem), vākt tos Light Seed utt. ir diezgan entertaining 4) Grafika - laikam vairs jau nav jākomentē, no mazāk zināmās jums puses, lokācijas ir pietiekami daudzveidīgas un interesantas 5) Mūzika vēl viena no stiprajām spēles pusēm, neuzbāzīga un piemērota, dažkārt uzsauc, kaut kādas atmiņas vai nu no Alladin uz žilitona vai kādām agarajām PoP versijām 6) Voice acting - who cares vai tas ir amerikāņu vai kāds cits akcents, galvenais, ka runā pietiekami profesionāli un kvalitāte ir ok Izieti kādi 30-40%, es bez šaubām ieliktu šai spēlei stabilu 8/10, jo ne vienmēr gribas ūber dziļo sižetu ar super konspirācijas teoriju, vai arī grūtības līmeni, ka viens stage aizņem 3h. Vienkāršs game mechanics un skaistākais vizuālais noformējums uz xbox, kādu esmu redzējis negatīvi - alikai mazi arbuuzi |
|
Re: Prince of Persia: ProdigyMan personiigi taada zimmeta grafika vnk besii.Manupraat,tas tika sachakaree speeli. Red Alertaa 3 arii shausmiigi riebjas taa grafika,viss izskataas kaa multenee,lai gan pavisam nopietna speele. Grafikas deel vien nepirktu.
![]() |
|
Re: Prince of Persia: ProdigyNezinu, vai tas bija likteņa pirksts vai kā, bet nokavēju pa vienu dienu akcijas cenas saitā gamestation.co.uk un nu vairs nespīd pa 24 paundiem iegādā Princi. Bet palasot, kas te notiek, tagad nevaru saprast, vai taisīt sev Ziemassvētku dāvanu ("Vai, kāds pārsteigums!") vai gaidīd kādu preowned. Man acīs krīt tas, ka tā čiksīte izskatās kā no E-ielas izkāpusi nevis pēc Persietes. Tas arī bija iepriekšējā PoP triloģijā, ka galvenais Persijas Prinicis izskatījās pēc amīša, it sevišķi pirmajā Sands of Time. Šķiet, ka tiešām Ubisofts haltūrē uz pāris lietām, kaut vai tanī pašā Assassinā - dialogi varēja būt labāki. Ceru, ka man kāds pārdos boksim HDD, lai varētu novilkt demo (lai kad viņš arī būtu) un izčekot situāciju. Ņemot vērā, ka biju (esmu) PoP: Sands of Time triloģijas fans, negribētu stipri vilties. Protams, rēķināšos ar to, ka Princis var ieskriet alā, kas brūk un jūk, un monstri lien virsū, un tūlīt būs apokalipse, mierīgi apstāties, paskatīties uz savu pārinieci un mierīgi uzprasīt, vai viss kārtībā?
![]() |
|
Re: Prince of Persia: Prodigysincerely yours
agressor |
|
Re: Prince of Persia: ProdigyNu man arii loti patika otraa Red Alert dalja,bet treshaa mesls.nu varbuut nav taa speele nopietna,bet taa ziimeetaa grafika ir vnk pretiiga.vemt no taadas gribas.
![]() |
|
Re: Prince of Persia: ProdigyTiem trim cilvēkiem, kas spēlē PoP, varbūt noder šī ziņa:
Ubisoft apliecināja, ka 26 februārī būs pieejams PoP DLC, kas viltīgi nosaukts par "Epilogue" Kā var noprast, DLC darbība noris pēc PoP stāsta beigām, Princis nu varēs skriet vēl ātrāk un viņa platoniskā kompanjone varēs taisīt Matrix karotes cienīgus trikus ar spēles līmeņiem. Viss tas notiks Pazemes Pilī, un ļaunumļaunais ļaundaris, kurš būs jāuzveic, iiiiiiiiiir..... *bungu rīboņa un aizturētas elpas*..... teh Shapeshifter!!!! *gasp* |
|
Re: Prince of Persia: Prodigy(Deal of the Week) Xbox Live Gold Members can save 30% when they purchase Prince of Persia: Epilogue DLC for 560 MS points.
sincerely yours
agressor |
Users browsing this forum: No registered users and 25 guests