[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.revolution.lv || Xbox360, Playstation3, WiiU • View topic - Heisā hopsā esmu čempions boksā

Heisā hopsā esmu čempions boksā

Spēļu apskati, features un tamlīdzīgi burtiņi dzimtajā valodā.
saldavietis
 
Posts: 2
Joined: Aug 4th, '10, 17:01

Heisā hopsā esmu čempions boksā

Postby saldavietis » Mar 24th, '11, 13:26

Fight Night Champion apskats.

Tātad es pat nezinu, kā lai sāk šo pārskatu. Tas ir bokss. Dāmas (imaginārās) un kungi. Ir tieši tas, ko var sagaidīt tās ir dūres, kas skrien pretī sejām. Un apdauza tās. Tātad es globāli esmu jauns un naivs visai xbox pasaulei un līdz ar to man nebūs iespējas īsti salīdzināt pret citiem boksiem. Bet tas,kas mani patika ir tas,ka šis ir boks ar sižetu. Mēs lēni tipinām cauri stāstam par boksa karjeru, kur viss sākas ar kautiņu cietumā, un beidzas ar čempiona titulu. Kas tad attiecīgi arī ietekmē game play, jo teiksim ārpus čempionāta cīņās var pārkāpt noteikumus. Tātad brutālāk, bet boksa ringā par to var dabūt noraidījumu. Līdz ar tas man likās tāds nice touch.



Tas,kas man pietrūka uzreiz ir tas, ka nebija treniņš, kur es varētu apgūt vadību. Jo šis nebūs tas gadījums, kur viņu varētu ātri saprast. Un pagāja labs brīdis kamēr es apguvu kurš ir labais āķis, un kurš ir kreisais taisnais. Kas jāsaka šai spēlei ir svarīgi, jo tiešām, te ir ļoti redzams vizuāli, kur jānāk tavam nākamajam sitienam. Vai kā tu uzliec bloku. Tātad dinamiski un ātri, bet tiešām pārdomāti. Bet kā jau teicu man no sākuma tas pasija lielas mokas līdz tam brīdim, kad es spēju reaģēt uz pretinieka sitienu un dot viņam sev vēlamo pretsitienu. Līdz ar to jā, tas ,ka nav treniņa ir slikti.
Un jā žēl, ka nevaru šo rakstīt vēl pēc kāda mēneša,kad spēle ir labi izspēlēta. Jo tajā brīdī,kad viss ir apgūts var ļoti pazust azartā. Arī tā iemesla dēļ, kas gan manās acīs ir mīnus, nezinu kā jums, bet tas, ka kombo veidojas ļoti vienkārši.Nav noteiktu kombināciju, bet viss atkarīgs no tā kā iziet cauri pirmais sitiens, un kā tu viņu kombinē. Man tomēr pietrūka, ka es nevaru spiest konkrētu pogu kombināciju, un metāt savus kombo pa labi, pa kreisi.
Un man tiešām liekas,ka šo spēli spēlēt pret cilvēku ir pavisam interesanti, jo kompis tomēr ir kompis. Un viņam ir konkrēts stils kā viņš spēlē. Bet tieši pateicoties tam, ka te ir jāreaģē uz mirkli, uz sitienu un pretsitienu. Tad ar kādu čomu mājās to spēlet manuprāt ir normāls un foršs pasākums.




Drusciņ dīvains spēles elements ir stamina, kas diezgan ātri mēdz tērēties. Tas man likās tā jocīgi, bet viņa arī ieskrienoties kombo neietekmē tavu ātrumu. Tikai tad kad kombo ir pabeigts, kas mani nedaudz mulsināja. Bet nu tas esmu es.
Tātad kas attiecas uz burvīgo boksa daļu,kas ir knock out un viņu atkārtojumiem. Ir tā,ka man liekas ar to kā ir atkārtojumi salikt lepotos jebkurš režisors un filmas Rokijs fans. Jo viņi ir tik dramatiski cik vien var būt. Un ja tas ir izdarīt ar smuku āķi, kas iziet cauri ir tā,ka sirds stājas un līst prieka asaras. Kas man nepatīk ir kā sanāk celties laukā no knock out. Jo tas ir tāds nedaudz dīvains process, kad ir jānobalnsē sevi ar abiem analogajiem stikiem. Man laikam patīk vairāk tie mirkļi boksos, kur ir jāspaida poga ļoti, ļoti ātri. Tas rada man vismaz liekas tādu dramatiskāku efektu. Šis nedaudz atgādina vairāk baletu. Bet kā jau minēju tas jau tikai es.



Lieta,kas vēl man liekas interesantākas senākās boksa spēlēs, ka ir striktāk nodalīts vēdera un galvas daļa. Tādējādi ļaujot novājināt pretinieku atsitot nevis tikai galvu, bet arī presi. Diemžēl šeit lielāka koncentrācija iet uz galvas daļu. Kas iespējams ir tāpec,ka sitieni tiek veidoti gan ar pogām gan ar kreiso stiku, kas man prasīja ļoooooti ilgi, lai aprastu un veidotu kontrolētus sitienus, nevis panisku pogu spaidīšanu. Un tātad tas man liekas trūkums, ka nevar dauzīt konkrētu ķermeņā daļu novājinot viņu. Bet no otras puses līdzīgi kā ar kombo,kurus ir viegli sakombinēt, un nav jāzina konkrētas pogu kombinācijas. Tāpat ir ar bloku. Viņš ir samērā intuitīvi vienkārši, un ļauj viegli bloķēt sitienus, kas nedaudz vienkāršo spēli. Un ja būtu dalīt pa ķermeņa segmentiem, tas būtu uzreiz sarežģītāk. Bet vismaz ar laiku, un man ar ilgu laiku. Var iemācīties uzlikt bloku kresajam sitienam, tā lai sekotu tavs sitiens ar labo. Tātad spēle ir samērā taktiska. Bet saprotu, ka vajag,lai vienkāršāk un vairāk ļaužiem prieks.
Kopsavilkumā man ir jāsaka, ka boks manās acīs ir perfekts. Dodu viņam piecus baklažānus no pieciem. Viņā ir viss - stāsts, kombinācijas, dramatiski mirkļi.. Diemžēl vadību cenšas atrādīt spēles sākumā un vienā cīņā, kas kā jau teicu tādai blondīnei kā man neder, vajadzētu normālāku trainning mode. Man liekas,ja šāda žanra spēles iet pie sirds, un ir pāris draugi kuriem ir līdzīgi tad vienozīmīgi must have.Jo kā es teicu, kad iecērt kontrolu, tur ir tāds ļoti taktisks boks, un ar prātīgu pretinieku var labi sabojāt sev nervus.


Return to Grafomānija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron