„Skate Ir” sižets ir ļoti līdzīgs citu „skeitbordinga” spēļu sižetiem – no nepazīstama skeitera, tev jākļūst, par pašu labāko – negaidīti ne? Diez vai...
Savas karjeras lielāko daļu laika, jūs pavadīsiet, kāda nezināma spēka izpostītajā San Vanelona pilsētā, kas ir tā pati pilsēta, no EA pirmās skeitbordinga spēles „Skate”. San Vanelona ir diezgan bēdīgā stāvoklī, un izskatās, ka tu ar savu uzticamo operatoru, esiet vienīgie iedzīvotāji, kas tajā vēl atrodami. Tāpat, kā „Skate”, jūsu mērķis ir iegūt „Gada skeiteris” balvu, pa ceļam slēdzot līgums ar dažādiem sponsoriem un pildot dažādu interesantus uzdevumus.
Spēles vienspēlētāja režīmu, jūs pabeigsiet aptuveni 8-9 stundu laikā. Darāmā ir daudz, taču spēle it kā pati ietu uz priekšu, un pie kāda uzdevuma, jūs nepaliksiet ilgāk par 5 minūtēm. „Skate It” pasaulei trūkst brīvības, ar kuru jūs bijāt tik ļoti labi pazīstami „Skate”. Lai atrastu kādu no uzdevumiem, jūs varat brīvi doties cauri pilsētai, taču vienkāršāk ir atvērt spēles „menu” un atrast uzdevumus ar tā palīdzību. Šī sistēma ir diezgan pazīstama, jums tā nešķiet?
Kā jau jūs varat nospriest pēc iepriekš rakstītā, ne visu spēles laiku jūs pavadiet izspostītajā San Vanelona. Ir arī pāris posmi ārpus tās, piemēram, dažās no Eiropas pilsētām., kuras šinī spēlē tik ļoti neatšķiras no San Venelonas. Apbēdina fakts, ka jūs esat vienīgais skeiteris, kas atrodas šo pilsētu ielās, kad jūs brīvi braukājat pa to. Tas padara šīs pilsētas, par tādu pašu bezdvēselisku betona kluci, kādu jūs esat raduši redzēt „Need for Speed” spēļu sērijā.
Tāpat, kā tas savulaik bija ar „Skate”, arī „Skate It” piemīt unikāla kontroles shēma. Ir pieejami trīs kontroles veidi – tikai ar Wii remote, ar Wii remote un Nunchuck, un ar Wii remote un balance board. Diemžēl neviena no trim kontrolēm nav tik uzticama, kā jums gribētos. Ja jūs vēlaties uztaisīt divus vienādus trikus pēc kārtas, tad ne vienmēr tas izdodas, jo nez kāpēc katru reizi sanāk uztaisīt citu triku. Par laimi, tas nenāk par ļaunu pildot dažādos uzdevumus, jo tur netiek prasīts lai jūs uztaisiet kādu konkrētu triku, bet gan vairākus „grab” vai „flip” trikus. Tāpēc jūs nenopūdelēsiet šos uzdevumus tikai tāpēc, ka jūs nespējat uztaisīt kādu no sarežģītākajiem trikiem. Lai gan spēlēt ar balanceboard sākumā ir diezgan interesanti, visu spēli izspēlēt ar to ir tīrās mocības, un, iespējams, jums būs vajadzīga ārsta konsultācija.
Spēlei nav daudzspēlētāju režīma caur internetu, taču ir iespējams spēlēt lokāli, taču bez split – screen iespējas, tas ir diezgan primitīvs un garlaicīgs spēlēšanas veids. Spēles grafiskais izpildījums ir pārsteidzoši lielisks, taču viss izskatās nedaudz izplūdis. Jums ir dota iespēja apģērbt savu tēlu ar dažādu zīmolu apģērbu gabaliem, taču ir diezgan maz iespēju mainīt savu fizikālo izskatu. Spēles skaņu celiņam nav ne vainas, un tas sevī ietver daudz skeitošanai piemērotus gabalus.
Par spīti nepaļāvīgajā kontrolēm, „Skate It” ir un paliek labākā skeitbording spēle uz Wii, un tas ir liels solis lieliskas spēles virzienā, ja jums nav žēl dažus desmitus latu, cik nu tur tās Wii spēles maksā, tad noteikti iegādājieties šo, bet tā vai citādi, šī spēle nav vērta tās pilno summu.

Acīm: 7(grafika)
Ausīm: 8 (skaņa)
Īkšķiem: 5 (gameplay)
Plauktam: 5 (vērtība)
Vispār: 6.5 (for your consideration)