Palīdzēsiet?

Tavs svarīgais vēstījums, kam nav vietas citur. Citiem vārdiem - offtopic!
lameris
 
Posts: 3
Joined: Jul 27th, '09, 13:28

Palīdzēsiet?

Postby lameris » Jul 27th, '09, 15:25

Sveiki!
Šo portalu atradu caur Youtube.com video Ko spelet marta - 2009. Video likas gana labs un informativs, tapec nodomaju, ka butu verts apskatit ari pašu portalu. Patiesi, izskatas, ka par konsolem jums ir loti labas zinašanas.
Keršps pie lietas un cerešu, ka ar dakšam un lapam mani nevajas. Es esmu no portala http://www.bliezam.lv un mums parsvara ir datorspelu turniri un ik pa laikam kads raksts saistiba ar datorspelem, bet laiki ir gruti un vajag izdomat ko jaunu, ka piesaistit cilvekus, tapec izveidojam Youtube kanalu, kura liksim pamacibas, apskatus un varbut vel kaut ko, bet es jau laikam esmu novirzijies no temas. Musu administracija parsvara visi lieto tikai datoru, tas nozime, ka neesam konsolisti. Ta ka šeit visa darbiba norisinas tikai par un ap konsolem, tad iedomajos, ka varbut kads no jums veletos sadarboties ar mums? Mums noderetu labi apskatu veidotaji (gan teksta, gan video apskatiem). Ja bus kads, kas labprat ik pa laikam (pietiktu ar 1 lidz 2 reizem menesi) ieliktu kadu rakstu mes butu loti pateicigi. Labprat izvietotu ari jusu saita baneri musu lapa.
Sazinaties ar mani velams butu ar Skype palidzibu, bet varat rakstit ari šeit vai meklet mani portala Bliezam.lv, starp citu, mans Skype nick - lameris112.

Ceru uz atsaucibu!

Return to Bardaks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron